29 червня в Коломийському міськрайонному суді відбувся розгляд справи "щодо бездіяльності поліції та протиправних дій учасників рейдерського захоплення храму Української Православної Церкви на Свято Трійці", пише сайт УПЦ. Судом було винесено ухвалу, згідно якої скаргу громади Благовіщенського храму УПЦ (МП) задовольнили. Проте, під час судового розгляду представники УГКЦ,  організацій «Правий сектор» та «Чорна сотня» "вели себе агресивно та застосували фізичну силу по відношенню до парафіян церкви", зазначає сайт УПЦ і пише, що "після судового засідання у приміщенні суду був побитий священик Благовіщенського храму прот. Віталій Дімнич".

Сайт УПЦ опублікував для підтвердження своїх слів відеосюжет — в ньому не зафіксоване побиття священика, проте добре чути, як обидві конфліктуючі сторони ведуть себе агресивно, кричать і лаються.
Сайт УПЦ робить висновок: "дії священнослужителів УГКЦ, як і раніше, є спрямованими на розпалювання міжконфесійної ворожнечі та ненависті", на що УПЦ буде скаржитись через своє "представництво при європейських міжнародних організаціях".

Теги: