Георг Мільбрадт наголосив, що аби перемогти у війні з Росією, Україна має стати успішною країною. А успішність країни, за його словами, залежить від того, наскільки будуть втілюватися або проводитися реформи.

Здебільшого сторони обговорювали реформу місцевого самоврядування, так звану децентралізацію. На думку Мільбрадта, ця реформа нині є найбільш успішною, хоча ще далека до свого завершення.

У зв'язку з цим владика Святослав та спеціальний посланник обговорили можливі кроки з боку міжнародних партнерів і Церкви на основні субсидіарності – соціальної доктрини Католицької Церкви, аби ця реформа відбулася успішно.

Також співрозмовники зачепили тему української еміграції. Вони погодилися, що успішна реформа децентралізації може заохотити наших людей повертатися до України. І кошти, які українці заробили за кордоном, можуть інвестувати в розвиток своїх об'єднаних територіальних громад, таким чином розвивати свою країну.

Сторони також обговорили потребу підтримки малого та середнього бізнесу. А також підтримку приватної ініціативи та розвиток середнього класу. Учасники зустрічі погодилися, що середній клас – це саме той прошарок суспільства, від якого залежить майбутнє України.

На закінчення зустрічігГлава УГКЦ подякував посланцеві та через нього канцлеру Німеччини Ангелі Меркель за зусилля як на міжнародній арені, так і всередині країни, які робить Німеччина, аби підтримати Україну.

Теги: