Зловмисники проникли в церкву через вікно, попередньо вирвавши ґрати і розбивши скло. Внаслідок вандалізму були зламані всі замки, розсипані по храму приношення, розлита олія, принесені парафіянами на панахиду. Церковне начиння і облачення були розкидані на підлозі та сплюндровані. Вчинивши наругу над святинею, злочинці безкарно втекли.

Одразу після виявлення злочину, настоятелем була викликана слідчо-оперативна група Овідіопольського відділу Національної поліції. Правоохоронці зафіксували факти злочину і внесли дані до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Офіційний сайт УПЦ перевів побутове пограбування в розряд "гонінь" на церкву

У прес-службі Одеської єпархії "черговий раз звертають увагу громадськості на тенденцію наруги над храмами Української Православної Церкви. В останні три роки вона набула систематичного характеру. Попри це за весь цей час жоден зловмисник не був покараний за скоєні наруги над православними святинями".

Слід зазначити, що на сайті УПЦ (МП) не вказується, що даний злочин пов'язаний з пограбуванням храму. Проте додані до новини фотографії свідчать саме про це. Пограбування храму підтверджується і на сайті Одеської єпархії. У читача ж офіційного сайту УПЦ (МП) складається враження, що злочин скоєно не з метою пограбування, а винятково за ідеологічними мотивами наруги над культовою спорудою "гнаної" в Україні конфесії.

Офіційний сайт УПЦ перевів побутове пограбування в розряд "гонінь" на церкву

Разом з тим тенденція до подібних злочинів - пограбувань і, як наслідок, наруги над святинями, притаманна й щодо інших конфесій України. Такі злочини частіше фіксуються з 2014 року, коли країна увійшла в серйозну економічну кризу.

Теги: