Головною темою форуму стало висвітлення правильного та швидкого обміну інформацією між гуманітарними організаціями, що працюють в Україні. Було наголошено, що в країні працюють різні міжнародні організації, проте не завжди координація між ними у важливих соціальних та гуманітарних проектах проходить ефективно. Тому учасники опрацьовували механізми ефективної комунікації між організаціями.

Зазначалося, що обмін інформацією не передбачає жодної форми підпорядкування між гуманітарними організаціями. Мета полягає в тому, щоб кожна організація могла розвивати свою діяльність більш ефективно на основі більш свідомої стратегії.

Під час конференції було наголошено на тому, що в Україні працюють різні міжнародні організації, проте не завжди координація між ними у важливих соціальних та гуманітарних проектах проходить ефективно. Тому учасники опрацьовували механізми ефективної комунікації між організаціями.

У своєму виступі Дмитро Матюхін зауважив, що з початком військових дій на сході України церкви союзу ЄХБ активно відгукнулися на біду, організувавши в церквах збір продуктових наборів, медикаментів, одягу та предметів побуту для передачі військовим в АТО та жителям Донбасу. Гуманітарна допомога людям і сьогодні залишається пріоритетним питанням. Об’єм такої допомоги за останні чотири роки досяг тисячі тонн вантажів.

З-поміж іншого керівник соціального комітету окреслив такі напрями роботи як волонтерство, співпрацю зі західними місіями та організаціями, місіонерське служіння на сході України, роботу із сиротами та вдовами АТО.

Участь у конференції взяли представники ООН, релігійних конфесій, Суверенного Мальтійського Ордену, ОБСЄ та інші.

Теги: