Учасники говорили про переваги фемінізму, руйнацію гендерних упереджень, провели панельну дискусію із представниками покоління Z.

Протоієрей Георгій Коваленко представив гостям та учасникам конгресу «Традиційно-нетрадиційний погляд релігії на жінку та ґендерну рівність».

Три основні тези з виступу Георгія Коваленка на конгресі HeForShe Congress:

-          традиція, що не відповідає істині, є лише старим забобоном;
-          замість любові людини до традиції — традиція любові до людини;
-          Бог створив нас: чоловіків і жінок, рівними, хоча й різними.

«Ось три головні думки з мого виступу на феміністичному HeForShe Congress, — сказав про результати конгресу о. Георгій. — А ще було про створення людини, про Адама і Єву, про жінку у Старому і Новому Завіті, про одружених апостолів, про Оранту і дияконіс, про барельєфи з Сент-Шапель і картини Рафаєля і Yurii Nagulko, про шлюб і чи боятися дружині чоловіка і, звичайно, про хусточки і спідниці. Спробував нетрадиційно говорити про традиційне, а також прибирати зі справжніх біблійних сенсів нетрадиційні нашарування старих і нових забобонів. У подарунок отримав багато запитань від дуже різних людей і іменну футболку GeorgiyForShe».

«А ще сформулював для себе головний феміністичний принцип: відносини між чоловіком і жінкою мають бути без насильства і з повагою до гідності один одного», — додав протоієрей.

Теги: