Зокрема, один із затриманих Ростислав Федорко дав журналістам інтерв’ю, назвавши себе послушником із Почаївської лаври, який нібито брав участь у молитовній ході. Пізніше його і ще одного з «братчиків» затримала поліція.

«П’ятеро чоловіків йшли у голові колони – поліція вже на цьому етапі оточила цю групу. Біля Кабінету міністрів молодики видерлись на парапет, де частину з них затримали. Попередньо, затриманих двоє. До провокацій група вдатись не встигла», — цитує сайт УПЦ (МП) ТСН, що надала відео, на якому представники ЗМІ ідентифікували перевдягненого члена “Братства”, інтерв’ю з яким поширили раніше.

Раніше молодик вже вдавав з себе священнослужителя Київського Патріархату. «Близько 30 людей, які є віруючими кількох українських православних церков (УПЦ КП, УАПЦ, УГКЦ) влаштували молитовний флеш-моб в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври, — написало Еspreso.tv 8 березня цього року. —  Керував молебнем священик Київського патріархату, який заявив, що подібні акції будуть систематичними і найближча зустріч відбудеться “найближчим часом”».

На опублікованому відео видно, що так званий священик — це той самий Ростислав Федорко, що 27 липня вдавав з себе послушника з Почаєва і був затриманий поліцією.

Теги: