Цей захід передбачає відкрите спілкування довкола біблійних та актуальних соціальних тем. «Основна мета – вивчення Книги книг, що завжди і для всіх актуально, а також налагодження міжконфесійного діалогу та об’єднання зусиль релігійних організацій у добродійній діяльності для дітей, учасників АТО та інших категорій людей. Тому до спілкування може долучитись кожен бажаючий. Надалі ці зустрічі будуть відбуватись о 8 ранку першого вівторка кожного місяця», – зазначив Олексій Муляренко.

Координувати роботу «Духовних ранків» буде Олександр Третяк, ректор Рівненської духовної семінарії Християн Віри Євангельської.

«Рівненщина завжди була в авангарді духовних ініціатив. Тому така традиція має позитивно відзначитися на усіх аспектах розвитку нашого регіону. Початок є, тому будемо працювати на результат», – підкреслив Олександр Третяк.

Окрім того, під час зустрічі було прийнято рішення про відновлення роботи Рівненської обласної ради християнських церков. Її створили ще у 2005 році, але останнім часом робота ради мала формальний характер.

«Не було системності в діяльності і не було реального наповнення, тож сьогодні хочемо надати новий сенс. Сьогодні члени ради переглянули та затвердили склад учасників та оновили положення про Раду християнських церков», – розповів Олексій Муляренко.

Цю ідею підтримали представники усіх релігійних конфесій – православні, греко-католики, римо-католики і протестанти. Обрали й очільника на найближчі півроку Ради – архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, ієрарха УПЦ КП. «Нині Українська православна церква повільно, але впевнено йде до єдності. Віримо, що це увінчається успіхом, незважаючи на неймовірний опір нашого сусіда. Нам, керівникам, варто простягнути руки один одному і сісти за стіл переговорів. Наша праця повинна спрямовуватися на соціальне служіння церкви для людей», – наголосив Іларіон.

На завершення зустрічі анонсували щорічний обласний молитовний сніданок, який відбудеться 10 жовтня о 8 ранку у Рівному.

Теги: