“Мета З’їзду — осмислення мирянами покликання до щоденної святості. Адже бути святим — це означає бути свідком Ісуса Христа та бути вірним Богові”, — зазначив о. Василь Білаш, голова Комісії у справах мирян УГКЦ. Пізніше він додав: “Блаженніший Любомир ще у 2006 році запропонував під час Синоду Єпископів нашої Церкви, щоб найближчими десятиліттями взяти за мету та стратегію “Живої парафії” гасло “Святість об'єднаного Божого люду”, що означає — святість і об'єднання Божого люду навколо Христа”.

Для належного підготування заходу в єпархіях та екзархатах попередньо проводять єпархіальних з’їздів мирян. Після проведення ІІІ з’їзду мирян УГКЦ у Києві для втілення результатів і резонансу їх поширення в єпархіях та екзархатах наступного року рекомендується провести єпархіальні форуми “Відкриті двері УГКЦ”.

Окрім цього, на заході передбачають виконати чимало цілей та завдань, наприклад переосмислити покликання і місію мирян у сучасному суспільстві, налагодити середовище комунікації та пасторальну модель для розвитку апостоляту мирян, активізувати і створити нові професійні середовища мирян задля спільної праці у Церкві тощо.

А вже наступного дня, 4 листопада, у Києві відбудеться форум “Відкриті двері УГКЦ”.

Теги: