Сильвіо Каттаріна — педагог і психолог, який своїм християнством рятує підлітків від наркоманії, алкоголізму та кримінального майбутнього.

Учасники:

Сильвіо Каттаріна — італійський психолог, соціальний працівник, засновник і директор реабілітаційного кооперативу «L`Imprevisto» («Несподіване», Пезаро, Італія). Його унікальний метод роботи, засвідчений приголомшливими результатами, став орієнтиром для багатьох соціальних проектів і об’єктом досліджень в Італії та поза її межами.

Марія Ґрація де Чекко — психолог, керівниця жіночої терапевтичної спільноти «Несподіване».

Ауґуста Каттаріна — соціальний робітник в «Несподіваному».

Модератор: Олексій Сігов, редактор видавництва «Дух і Літера».

Італійський соціальний кооператив «Несподіване» («L`Imprevisto»), заснований у 1996 р., відповідає на потребу у вихованні й терапевтичному супроводі молодих людей (неповнолітніх та повнолітніх), які є наркозалежними та часто мають кримінальне минуле. Персонал спільноти — вихователі, психологи та соціальні робітники — створює для хлопців та дівчат простір зустрічі, розвитку та взаємопідтримки, допомагаючи їм усвідомити себе дорослими та значущими особистостями. «Випускники» спільноти свідчать про перемогу добра над злом у власному житті для цілого світу. Більше інформації на сайті: http://www.imprevisto.net

У книзі «Вогонь горить завжди. Як віднайти жагу до життя» Сильвіо Каттаріна викладає основи роботи заснованої ним терапевтичної спільноти з молодими людьми, зраненими досвідом наркозалежності, покинутості та безнадії. Однак під час читання швидко усвідомлюєш, що автор промовляє до цілого світу, до кожної людини, яка переживає момент зневіри й тривоги перед вимогами власного життя, кризу у стосунках з навколишнім світом, втрату соціальних зв’язків, самотність і пустку.

Місце: Актовий зал Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського (Київ, вул. Деревлянська, 13).

Організатори: Видавництво «Дух і Літера» та Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського.

Початок: 18:00

Теги: