Паломництво для військовослужбовці  184-го навчального центру Сухопутних військ із с. Старичі організували представники Центру душпастирювання військовослужбовців (ЦДВ), що діє при Львівській духовній семінарії Святого Духа УГКЦ. У прощі взяли участь офіцери із сім’ями, військові контрактної та строкової служби. Також були ті, хто є учасниками ООС (АТО), і ті, хто незабаром поїде в зону бойових дій. Супроводжували прочан семінаристи.

Семінаристи УГКЦ організували паломництво для військових на Львівщині та в Одесі

Паломництво розпочалося з літургії в монастирському храмі, яку очолив духівник – о. Іван Глова. До військових священик звернувся із закликом щодня старатися бачити Бога. Також отець подякував солдатам за службу Україні та народу. Після молитви отці василіани провели для паломників цікаву екскурсію  монастирем. Дорогою додому прочани відвідали Жовківський замок. Ознайомилися з його історією  та історією міста Жовква.

А 7-8 жовтня учні Одеського Військово-морського ліцею гостювали у Львівських ліцеїстів Героїв Крут УГКЦ. Під час перебування у Львові хлопці мали змогу поділитися досвідом навчання та військової підготовки. Гостювання у Львові почалося із літургії в Гарнізонному храмі УГКЦ, пізніше була екскурсія у храмі та підземеллі.

Пізніше відбулася екскурсія центром міста, яку провів Ярослав Грицак. Також курсанти побували у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Українському католицькому університеті (Центр Шептицького), Львівській духовній семінарії УГКЦ, піднялися на Міську ратушу і посмакували львівською кавою.

Теги: