Форум провели в рамках проекту з активізації соціального служіння парафіяльних громад УГКЦ, який "Карітас України" впроваджує в партнерстві з Відділом соціального служіння УГКЦ. Упродовж року 14 єпархіальних та екзархальних команд підвищували рівень соціального служіння у понад 125 парафіях УГКЦ.

Відкрив зібрання владика Василь (Тучапець), екзарх Харківський, голова Відділу соціального служіння УГКЦ. Він підбив підсумки реалізації Стратегії соціального служіння, яка була  затверджена Синодом УГКЦ у 2016 році.

Учасники Форуму мали нагоду почути доповіді щодо перспектив розвитку соціального служіння у громадах. Спікерами заходу стали Тетяна Семигіна, доктор політичних наук, доцент, проректор з наукової роботи Академії праці, соціальних відносин і туризму, а також Василина Дибайло, директор Міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитині».

Пізніше доповідачки разом з іншими модераторами – експертами Тарасом Брижоватим (БО «Соціальна служба «Віфанія»), Мар’яною Кащак (Львівська освітня фундація) та Григорієм Селещуком (Карітас України) – вели з учасниками роботу в групах.

Практичний досвід учасникам Форуму запропонували о. Роман Бобесюк (засновник Духовного осередку молодіжного та сімейного дозвілля у місті Дубно Рівненської обл.), о. Андрій Будзак та Уляна Варварук (засновники «КУБу», Клубу успішного батьківства у Надвірні Івано-Франківської обл.), а також о. Андрій Насінник та Наталя Семитоцька, фасилітатори Центру соціальної згуртованості з міста Лозова Харківської обл. Презентації діяльності Карітасу на своїх теренах представили партнери Карітасу України – о. Віталій Дабраловіч (Карітас Білорусі) та о. Мирослав Русин (Карітас Мукачівської єпархії).

Теги: