Зокрема, у Львові почути слова натхнення і підбадьорення зібралося близько 20 000 чоловік з різних міст і областей України.

31 жовтня Палац спорту в Одесі був ущент забитий слухачами (за даними ЗМІ, від 4 до 6 тисяч). У першому ряду знаходилися люди на інвалідних візках, за ними — глухонімі та люди з проблемами зору. "Саме ви — ті, хто змінює світ. Коли ви подивитеся на будь-яку людину, яка зробила щось хороше, то знайте, все починалося з його рішення. Мені подобається концепція вирощування чогось: ти сієш насіння в землю, заливаєш водою, кладеш добриво (воно не добре пахне, але є корисним), і щось росте. Одна справа, якщо ми дамо 100 людям їжу, інша справа — навчити людину, як вирощувати їжу для себе самостійно. А наступний рівень — коли ця людина створить школу, в якій вчать цьому інших. І всі ті люди, які знають, як вирощувати їжу, приймають саме рішення щось змінити. У кожного з них є своє "насіння", і вони віддають його бідному і вчать його. Це те, що утримує країну, це — майбутнє. Якщо ви подивитеся на Україну, то і вона починається з рішення і віри", — заявив Нік Вуйчич.

Кожну частину виступу Нік закінчує подякою Богові. Попри його щільний зв'язок з протестантами, він не закликає слухачів йти в церкви або спілкуватися з духівниками.

Послухати Вуйчича прийшли представники різних верств одеситів, насамперед молодь, причому з різних церков або взагалі нецерковні люди. Як з'ясувалося, перекладачем на мову жестів для глухонімої молоді Одеси була православна мирянка з УПЦ (МП) Тетяна Сергеєва.

Напередодні, 29 жовтня, Нік Вуйчич відвідав Житомирську виправну колонію №4. Він промовляв до понад 400 осіб засуджених і персоналу, присутніх у залі. Цей візит став можливим завдяки старанням і запрошенню Української міжконфесійної християнської місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі» за сприяння Адміністрації ДКВС.

До установи Нік Вуйчич завітав разом представниками Церков, що входять до складу Християнської місії та з сестрами Бондаренко, батько яких Йосип Бондаренко - автор біографічної книги «Три вироки», у радянські часи десять років провів у в’язниці за несправедливим звинуваченням, вмотивованим його релігійними переконаннями.

У виступі перед засудженими Нік Вуйчич зосередився на життєвих цінностях, що допомагають долати труднощі та перешкоди. Серед них - віра, людська гідність і свобода. Також Нік передав для засуджених і працівників установи примірники своєї книги «Життя без кордонів».

Сестри Бондаренко розповіли присутнім у залі про непросте дитинство, про те, що відчувають діти, батько яких зазнав переслідувань радянського атеїстичного режиму, як вони з нетерпінням чекали побачення з ним, як на їхнє життя вплинув приклад відважного сповідування віри їхнім батьком, в'язнем совісті.
Нік Вуйчич виступив перед 4000 одеситів та 400 ув'язнених Житомирської виправної колонії

У рамках візиту в клубі був проведений благодійний музичний концерт для персоналу та засуджених за участю гурту «Маханаїм». В кінці зустрічі голова правління Місії священик УГКЦ о. Костянтин Пантелей запросив до слова присутніх представників християнських Церков, що взаємодіють у Місії з 2001 року. Отці та пастори звернулися до в'язнів і службовців ДКВС зі словом короткої проповіді і благословення.

Після виступу перед засудженими Нік Вуйчич поспілкувався із співробітниками державної установи «Житомирська виправна колонія (№4)» та філії державної установи «Центр пробації» в Житомирській області. «Мені надзвичайно подобається бути в Україні, я радий усіх Вас бачити і дякую усім Вам за теплий прийом. Я полюбив Україну. Нехай Бог Вас усіх благословить», - сказав Нік.

Відтак в адміністративному приміщенні Житомирської виправної колонії №4 відбулося розширене засідання правління Української міжконфесійної християнської місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі» за участю начальника Управління соціально-виховної та психологічної роботи Адміністрації ДКВС України Валерія Калівошка та службовців ДКВС і Центру пробації, що розглянули питання взаємодії для задоволення релігійних потреб персоналу.

Це шостий приїзд Ніка Вуйчича в Україну. Всього Нік зробив 2,5 тисячі перельотів у світі, а це — 6,5 місяців в повітрі, подорожуючи задля 3,5 тисячі виступів у 69 країнах на п'яти континентах.

Теги: