Особа, яка прагне нести Ісуса іншим, сама мусить бути Ним наповнена, вказав отець Андрій Ковалевський, а справжній дух євангелізації допомагає відновити віру в собі, щоб ставали молодими в Церкві і виходити до людей, а не замикатись у спільнотах.

Віряни після меси та благословення вийшли на вулиці Бердичева. Роздавали вервички (розарії) й пояснювали людям, як ними користуватися для молитви. Частина вірних залишилася в храмі, щоб молитися, поки спільнота руху «Світло–Життя» зустрічалася з людьми. У неділю учасники ділилися тим, як люди реагували на розарії, яких роздано майже сто. Зазначалося, що хоча не всі, але здебільшого зі здивуванням і радістю приймали молитву до Марії.

"Сьогодні потрібний такий місійний запал, бо є багато охрещених, які через різні причини згубили дар віри. 21 жовтня, на місійну неділю в парафіях продавали булочки милосердя, які приготовили парафіяни. Кошти будуть призначені на навчання дівчинки з Мадагаскару. Після Літургії отець Андрій розіслав молодих парафіян, щоб підчас місійного тижня роздавали розарії в школі й заохочували однокласників до молитви. А що можеш зробити ти, щоб світ навколо тебе набув Божого сенсу?" - йдеться на сайті римо-католицької спільноти України Кmc.media.

Теги: