"Зміни політики пам’яті в Україні, які відбулись за останні 5 років, підняли у суспільстві багато дискусійних тем: як ставитись до періоду радянського тоталітаризму та як поводитись з його ідеологією, пам’ятниками, мистецтвом? Як говорити про травматичне минуле, і чи варто будувати на ньому свою ідентичність? Як працювати з розсекреченими радянськими архівами та чи потрібно це суспільству? Ці питання впродовж двох днів обговорюватимуть відомі українські, британські, французькі, російські історики, політологи, філософи, публіцисти й журналісти", - зазначають організатори заходу.

Серед доповідачів будуть Галя Акерман — письменниця, історикиня, докторка з питань релігії, голова Європейського Форуму для України (Франція), Володимир Бірчак— історик, керівник академічних програм Центру досліджень визвольного руху, науковий співробітник Інституту історії церкви, Віталій Нахманович— історик, науковий співробітник Музею історії м. Києва, відповідальний секретар Громадського комітету для вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру, Гульнара Бекірова— історикиня, журналістка, дослідниця кримської історії, член українського ПЕН-клубу, Ігор Щупак — історик, директор Всеукраїнського центру вивчення Голокосту "Ткума", та багато інших учасників.

Програма конференції опублікована на сайті "Історична правда". http://www.istpravda.com.ua/short/2018/11/8/153231/
 
Формат конференції: тематичні панелі, модерована дискусія, тривалість панелі — 1,5 години, час на запитання — 30 хвилин. Робочі мови: українська, англійська.

Місце: готель Radisson Blu, вул. Ярославів Вал, 22, м. Київ.

Теги: