На богослужінні в селі Борщів була піднесена молитва за Вселенського патріарха Варфоломія, українських воїнів, парафіян і гостей громади. Після завершення літургії першоієрарх вручив церковні нагороди меценатам і будівничим церкви.

Напередодні, 29 листопада, владика Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, керуючий Черкаською і Кіровоградською єпархією УАПЦ, відвідав з архіпастирським візитом с. Давидівку Пирятинського району на Полтавщині.

В тимчасовому храмі-каплиці парафії вмч. Георгія Побідоносця архієпископ Афанасій звершив молебень до Богородиці. Спільно з владикою служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, протоієрей Олександр Горай, обласний благочинний, та протоієрей Іван Піпак, настоятель Свято-Георгіївської парафії. Після молебня владика Афанасій вручив архієрейські грамоти парафіянам, які доклали найбільше зусиль, допомагаючи в будівництві нового храму.

Потім архієпископ очолив хресну ходу до будови нової церкви в центрі села. Тут він звершив чин освячення накупольних хрестів, а також благословенними грамотами відзначив працю будівельників.

Освячені куполи з хрестами були встановлені на храмі. Будується храм за допомогою головного жертводавця, директора місцевого господарства Василя Донченка, відзначеного архієпископом Афанасієм церковною нагородою – орденом прп. Іллі Муромця.

Теги: