21 грудня відбудеться презентація книги "Євангеліє Бучацьке", виданої підприємством "Державне спеціалізоване видавництво художньої літератури "Дніпро" на замовлення Держкомтелерадіо у рамках програми "Українська книга". 2018 року книга отримала премію президента України "Українська книга року" в номінації "За вагомий внесок у розвиток українознавства".

Видання складається з факсиміле стародавнього рукопису Євангелія Бучацького та перекладу його текстів сучасною українською мовою, передмову до якого написав доктор богословських наук Дмитро Степовик.

Учасниками презентації стануть Олександр Кудрявцев - директор видавництва "Дніпро"; Богдан Червак - перший заступник голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України; Дмитро Степовик - упорядник книги та автор передмови до неї, доктор філософії, доктор мистецтвознавства, доктор богословських наук, професор, академік Академії наук вищої освіти України. Захід проводиться в рамках відзначення 100-річчя з дня заснування видавництва "Дніпро".

Подія відбудеться о 14:30 за адресою: вул. Хрещатик, 4 [конференц-зала].

Того ж дня, 21 грудня, в Києві відбудеться прес-конференція щодо підготовки до друку першого в Україні видання факсимільнього типу "Реймського Євангелія". Реймське Євангеліє це реліквія, яку донька Ярослава Мудрого Анна відвезла до Франції.

Мiсце проведення заходу: Національний заповідник "Софія Київська" [Будинок митрополита, 2-й поверх]. Початок о 15:30.

Фото Facebook

Теги: