"Цього року Різдво Христове – особливе! Адже щойно українська церква отримала томос про автокефалію. В мене особисто таке враження, наче вперше святкуєш у своїй новій хаті, де сам собі господар…" - йдеться у привітанні.

Також на своїй сторінці у Фейсбуці вона пише: “Дуже символічно і добре, що ми отримали томос саме сьогодні - 6 січня, у Святий вечір, напередодні Різдва Христового. Подібний символізм має надихати нас на успіхи і перемоги”.

Тимошенко, яку цитує РБК-Україна, наголосила, що з першого дня в політиці прагнула, аби в Україні була незалежна, праведна і справедлива Церква.

Вона звернулася з молитвою вдячності до Господа “за те, що у найважчі миті не залишив Україну, що допоміг нам вистояти, здолати всі перешкоди та здобути велику духовну перемогу”.

“Сьогодні отримали нову точку відліку. Точку, з якої починається новий шлях до великої мети - до будівництва тієї України, якої ми давно гідні і варті!”, - зазначила Тимошенко.

Тимошенко висловила велику вдячність Вселенському патріарху Варфоломію, колишньому патріарху УПЦ КП Філарету за їхню роботу, за незламність і мужність: “Це ті люди, які вже стали частиною великої історії!”.

7 січня Тимошенко разом з народними депутатами від партії "Батьківщина" взяла участь у різдвяній літургії, яка відбулася в Софії Київській.

Фото ba.org.ua

Теги: