"Севастопольський міський суд задовольнив позовні вимоги управління Мін'юсту про ліквідацію місцевої релігійної організації "Церква Євангельських Християн-Баптистів "Благодать" і виключення відомостей про цю організацію з єдиного державного реєстру юридичних осіб. Підставою для судового рішення стали неодноразові грубі порушення вимог законодавства РФ у сфері діяльності некомерційних організацій. Так, відповідач зобов'язаний був повідомити до Мін'юсту про зміну адреси юридичної особи", - йдеться у рішенні суду.

За даними суду, церква баптистів зареєстрували 2015 року у будинку на вулиці Михайлівській. Наступного року прокуратура провела перевірку виконання законодавства про протидію екстремізму в релігійних об'єднаннях, яка виявила, що за цією адресою жодної організації немає. Мін'юст затребував актуальну інформацію про реєстрацію церкви, але за два роки нібито не отримав її.

Раніше у Росії заборонили діяльність релігійної організації "Свідки Єгови". Понад 60 її представників зазнали кримінального переслідування.

Фото Facebook

Теги: