Відкриття турніру розпочалося з духовних настанов адвентистського пастора Олександра Коропця, який зазначив, що для спортивних перемог потрібно сильно тренуватись, а для духовних — потрібно не менше роботи над собою і над дослідженням Біблії. Також до спортсменів звернувся майстер спорту, призер чемпіонатів України з пауерліфтингу Олександр Чернобай. Він наголосив, що в турнірі немає суперників, проти яких треба боротись, а кожен змагається лише зі своїм власним спортивним результатом.

Для участі в турнірі потрібно було зібрати команди по п’ять людей, які повинні пройти п’ять випробувань, кожен учасник бере участь у кожному випробуванні. Набір вправ був такий: жим штанги лежачи по п’ять разів, починаючи з ваги 20 кг і далі ріст з кроком 20 кг; стрибки на скакалці за 30 сек.; згинання тулуба з позиції лежачи (прес) за 30 сек.; підтягування на перекладині — максимум; перекидання покришки від трактора (90 кг) 5 разів за мінімальний час. На турнірі визначались переможці в індивідуальних заліках дисциплін і загальнокомандні місця.

Призові командні місця розподілились таким чином: I — команда «Актив», м. Нововолинськ (Волинська обл.); II — клуб «Самсон», м. Дрогобич (Львівська обл.); III — клуб «Чемпіон», м. Львів; IV — команда «Тиврів» (Вінницька обл.).

Учасники отримали призи, грамоти й медалі від мецената турніру — Церкви адвентистів сьомого дня в Західній Україні.

Проведення силового кросфіт турніру «IRON MUSCLE» вже стало традицією.

Теги: