Залучені від благодійної події кошти скерують на розвиток Стипендіальної програми, яка діє при БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ і підтримує майбутніх священиків. За словами організаторів, вдалося залучити більше півмільйона гривень. Підтримку отримають студенти-сироти, малозабезпечені, які є успішними у навчанні.

Кожен добродій, який взяв участь у благодійному банкеті відчуває важливість підтримки майбутніх священиків, переконаний владика Володимир Груца: «Різдвяний час – це час родини. Коли кожна людина старається перебувати у родинному колі і  будучи у стінах семінарії, ми прийшли до семінарійної родини. І ті добродії, які беруть участь у благодійному бенкеті, вони також розуміють наскільки важливо підтримати цю семінарійну родину. Бо потім майбутні священики підуть у їхні парафії і також у їхні родини, будуть їхніми душпастирями і ті люди відчувають внутрішню потребу цю добру справу підтримати».

«Вкладаючи у священика – ми вкладаємо у спасіння людини», – підкреслив екс-керівник БО “Фундація Духовного Відродження” о. Тарас Милян

Ініціатива збору коштів на стипендії для семінаристів належить правлячому єпископу єпархії Святого Миколая з осідком в Чикаго Венедикту Алексійчуку. У січні 2018 року, під час  святкування 50-річчя владики, було зібрано 1 380 000 грн. Тоді десять відсотків від загальної суми зібраних коштів скеровано на формування стипендій в Тернопільській, Ужгородській, Дрогобицькій, Івано-Франківській та Київській духовних семінаріях – по дві стипендії на кожну семінарію. Решту суми передали для створення стипендіального фонду для семінаристів Львівської духовної семінарії.

Теги: