Посол Джудіт Гоф привітала владику Епіфанія з успішним проведенням Об’єднавчого Собору ПЦУ та з обрання владики на відповідальне служіння Церкві. В ході зустрічі була обговорена церковна ситуація в Україні, значення останніх подій направлених на об’єднання православних українців в єдину Церкву. Сторони обговорили релігійну ситуацію в Україні, зокрема на сході України. Були вироблені подальші шляхи співпраці між Церквою і дипломатичним корпусом.

"Зустріч пройшла в робочому кабінеті митрополита, спілкування проходило у теплій і приємній атмосфері", - йдеться на сторінці ПЦУ у Фейсбуці.

Митрополит Епіфаній подякував послу за візит, після чого сторони обмінялися подарунками і взаємними словами підтримки і взаємоповаги.

Під час зустрічі митрополита Епіфанія з послом Федеративної Республіки Німеччини в Україні Ернстом Райхелем сторони обговорили релігійну ситуацію в Україні, значення останніх подій направлених на об’єднання православних українців в єдину Церкву, релігійну ситуацію в Україні, зокрема на сході держави. Були вироблені подальші шляхи співпраці між Церквою і дипломатичним корпусом.

Посол привітав владику Епіфанія з успішним проведенням Об’єднавчого Собору та з обранням предстоятелем Церкви. Сторони обмінялися подарунками.

Теги: