Під час зустрічі рідні мали можливість поділитися своїми пережиттями із архієпископом Святославом. Зокрема, кожен представник із родин поділився своїми спогадами 5-річної давнини, що мали місце під час Революції гідності. Главу УГКЦ також цікавило, як вони прожили цей рік, що минув, які були для них виклики і завдання.

Після ділення своїми спогадами та переживаннями, Святослав звернувся до кожного з них зі словами підтримки та вдячності. Зокрема, він наголосив, що не треба втрачати надії в час зневіри, тому що правда завжди переможе. «Земні інституції і їх очільники змінюються, а правда завжди залишається правдою». Тож першою порадою, яку дав глава УГКЦ присутнім, був заклик до молитви, а особливо в період зневіри і безнадії. У той же час Святослав запевнив, що зі свого боку ніколи не забуває їх у молитві.

Інший заклик, який пролунав від глави УГКЦ, - щоб люди не закривалися в собі, ділилися з рідними, свідчили про своїх рідних, які загинули чи були важко поранені, бо коли людина закривається в собі, то вона руйнує себе з середини і марні будуть її зусилля задля добра її ж власного розвитку.

Наприкінці Святослав вручив зібраним пам’ятні подарунки і запевнив, що такого роду зустрічі будуть відбуватися щорічно, щоб не була втрачено пам'ять про тих, хто відійшов у вічність. Зустріч завершилася спільною колядою.

Теги: