«Відеостіна» – сучасний технічний комплекс із чотирьох 55-дюймових моніторів, розміщених на першому ярусі дзвіниці та чотирьох камер з 45-кратним збільшенням, встановлених на її четвертому ярусі. За допомогою пульта управління можна скерувати камери, запрограмувавши напрямок руху у режимі онлайн (схід, захід, південь, північ) та ознайомитися з архітектурним комплексом Заповідника у цілому і його пам’ятками зокрема, помилуватися мальовничими краєвидами Києва.

Презентацію проекту передбачено у форматі діалогу із людьми з інвалідністю з метою отримання відгуків, порад, побажань для вдосконалення умов відвідування Заповідника представниками різних соціальних груп.

На презентацію запрошено міського голову Києва, міністра культури України, міністра соціальної політики України, міністра молоді і спорту України, представників Благодійного фонду Петра Порошенка, Національної Асамблеї людей з інвалідністю України та Київського міського центра з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», правління Всеукраїнського товариства людей з інвалідністю «Прагнення», параолімпійців, учасників АТО та ООС, які перебувають на лікуванні у Київському міському госпіталі, громадськість міста Києва.

Додаткова інформація за телефоном: (044) 406-63-59, (044) 406-63-66.

Фото Facebook


Теги: