Йдеться про видання п’яти книжок авторитетних у християнському світі авторів, практикуючих психологів-християн. Це «Стратегічне пасторське консультування: система душепіклування у контексті церковного служіння» (автор д-р Девід Беннер), «Психологія і християнство: п’ять поглядів» (автори Ерік Джонсон, Девід Майєрс, Роберт Робертс, Пол Вотсон, Девід Паулісон, Стентон Джонс), «Зустрічі, що змінюють життя» (Девід Епплбі та Джордж Олшледжер), «Кризове консультування» (автор один з найвідоміших християнських психотерапевтів нашого часу д-р Норман Райт), «Страждання і серце Бога» (д-р Даєн Ланбер).

Роман Швець, директор бібліотеки УЄТС, коментує: «Наша кафедра психології та соціально-гуманітарних наук ретельно добирала твори для видання. Можна простежити логічний зв’язок всіх п’яти книжок. Перша з них присвячена пастирському консультуванню, щоб показати пасторам необхідність і шляхи психологічного консультування своєї пастви. Друга знайомить читача із різними напрямками у психології та можливостями інтегрування психології із християнством. Третя книжка узагальнює досвід християнства в наданні психологічної допомоги. І нарешті дві останні книжки ― це посібники із кризового консультування, написані авторами із багаторічним досвідом надання психологічної допомоги людям, які пережили втрату або психологічну травму».

Яніна Моспаненко, піар-менеджер УЄТС, продовжує: «Нещодавно ми брали участь у всеукраїнському форумі «Рух Реформації». Ми підготували 25 комплектів наших книжок та презентували їх кожній області України через тих представників, які були на форумі. Представництво було досить широке: освітяни, політики, бізнесмени, митці, соціальні працівники. Тому особливо приємно, що наші книжки викликали неабиякий резонанс і попит. На презентацію книжок, яку ми влаштували в рамках форуму, зійшлося багато практикуючих психологів, консультантів, душепіклувальників, служителів, що безпосередньо стикаються із необхідністю надання психологічної допомоги, зокрема в роботі із біженцями, воїнами АТО та їхніми родинами, з ув’язненими тощо. Багато хто з них говорив нам, що давно шукали такі посібники, але ніде не могли знайти, й відзначали, що особливо цінним є в них поєднання психології та християнства. Дуже зацікавився проектом УЄТС уповноважений із прав дитини при Президенті України Микола Кулеба. А його дружина, яка навчається на психологічному факультеті і збирає бібліотеку видань із психології, відзначила, що книжок такої якості матеріалу і такої спрямованості в Україні досі не видавалося. Тож наш проект справді унікальний».

З усіма питаннями щодо придбання книжок та відгуками на ці книги можна звертатися до директора бібліотеки УЄТС Романа Швеця за адресою roman.shvets@uets.net

Теги: