Своїми враженнями від православної пам’ятки лідер «Батьківщини» поділилася на особистій сторінці у  Facebook. «Сьогодні я буквально вклякла, в позитивному враженні, перед іконою. Це щось абсолютно унікальне», – зазначила вона.

Як пояснила Юлія Тимошенко, «Ставротека» виготовлена козацькими майстрами зі срібла і золота на кошти Війська Запорізького. «Слово ставротека означає «Сховище для Хреста». Кипарисовий Хрест – головний елемент ікони – був подарований Запорізькій Січі Єрусалимським патріархом в знак визнання її заслуг у захисті православної віри. На свято Покрови 14 жовтня 1747 р. ікону було освячено. Їй виповнився 271 рік», – повідомила голова партії.

Ікона є унікальною православною пам’яткою, їй немає аналогів у світі.

«Ікона «Ставротека» є духовною цінністю українського народу та його держави і не може вимірюватися ніякими грошовими еквівалентами. Я переконана, що такі речі – це не просто красивий і священний артефакт. Це унікальний оберіг, що береже Україну, береже націю, всіх нас від лиха та біди. Вже просто сам погляд на «Ставротеку» наповнює тебе гордістю й дарує велику енергію для звершень», – підсумувала кандидат у резиденти.

Теги: