Зокрема у зустрічі взяли участь предстоятель УПЦ Канади митрополит Юрій, предстоятель УПЦ США митрополит Антоній, архієпископ Памфілійський УПЦ США Даниїл і протоієрей Тарас Удод – голова Президії Консисторії УПЦ Канади.

Архіпастирі обговорили поточну церковну ситуацію в Україні, накреслили плани на подальший її розвиток, а також порушили низку важливих питань щодо врегулювання і вдосконалення міжцерковних відносин між Українськими Церквами по всьому світу.

Також владики поділилися своїми враженнями від нещодавнього урочистого богослужіння у Софії Київській у день інтронізації митрополита Київського, предстоятеля ПЦУ.

7 лютого митрополит Епіфаній зустрівся з предстоятелем УПЦ США митрополитом Антонієм і президентом Консисторії цієї Церкви архієпископом Памфілійським Даниїлом.

Під час розмови владики торкнулися ключових напрямків розвитку Православної Церкви України, висловили готовність до консолідації зусиль задля подальшого об’єднання українського православ’я, а також обговорили важливість збереження релігійного миру в Україні.

Митрополит Антоній висловив свої найкращі враження від нещодавнього урочистого богослужіння у Софії Київській у день інтронізації митрополита Епіфанія. Варто зазначити, що ієрарх тричі звершував служби у Софійському соборі – попередні два рази у 1990 р. та 1993 р. в дні інтронізації патріарха Київського і всієї України Мстислава (Скрипника) та патріарха Київського і всієї Руси-України Володимира (Романюка).

Після тривалої бесіди митрополит Епіфаній подякував ієрархам за працю, яка увінчалася успіхом для православних українців та побажав Божого благословення у добрих справах.

Теги: