Як розповіли ініціатори дійства, у Луцьку 8 лютого у церкві “Фіміам” організували свято згідно до офіційної програми “Night to Shine”, автором та спонсором якої є фундація Тіма Тібоу з Сполучених Штатів Америки. Головними натхненниками заходу у Луцьку стало подружжя Сергія та Наталії Больчуків, які свого часу створили поблизу Луцька реабілітаційний центр “Агапе”.

Наталія Больчук розповіла, що на вечір було запрошено 80 почесних гостей. Тут на них чекатиме не тільки святковий макіяж, зачіски, поїздки на лімузинах, а й коронація та подарунки. Аби організувати дійство, запросили чимало волонтерів, близько 150 людей прикрашали приміщення, готували бенкет та надавали різноманітні послуги почесним гостям.

“Цього року ми вирішили долучитися до цього всесвітнього руху і тому проводимо це свято. Ми цінуємо людей з інвалідністю. Ми знаємо, що Бог їх любить і має для них особливий план. Ми хочемо показати для всі людей, що ці люди є цінні. До свята залучили 79 почесних гостей та близько 150 волонтерів. Наші волонтери – це люди з різних церков Луцька та області, а також меценати, які жертвували кошти, продукти на захід, перукарі та візажисти, які пожертвували тим, що прийшли і роблять зачіски та макіяж нашим гостям. Найосновніше, що на цьому святі гості відчують себе королями і королевами, їх будуть коронувати. Це свідчить про те, що вони є цінні, що вони також є принци і принцеси Небесного Царя”, – розповіла Наталія Больчук.

Сергій Больчук також додав: “Це дійство велике, але завдяки щирості та посвяченності людей, команди і всіх волонтерів це може стати реальністю. Ми розуміємо, що немає нічого неможливого, а якщо під Божим благословенням і в єдності і любові, то все можливо. Ісус в Євангелії від Луки сказав одну історію. Багатий чоловік приготував великий бенкет і послав слуг, аби вони покликали його друзів та знайомих. Люди почали відмовлятися від запрошення. Хтось сказав, що поле купив, хтось воли, хтось одружився і прийти не можуть. Тоді чоловік сказав слугам: “Ідіть на дороги та роздоріжжя та кличте сліпих, кривих та калік, щоб дім мій наповнився”. Цим самим Ісус сказав, що в Царстві Божому всіх Бог любить і всіх приймає. Незалежно від того, яка є інвалідність, які умови життя. І ми хочемо втілити слова Ісуса Христа з Євангелії Життя”.

Теги: