На початку зустрічі Святослав привітав митрополита Епіфанія з визначними подіями в житті Української Церкви і держави, зокрема з об’єднанням гілок українського православ‘я в єдину помісну Церкву, отриманням томосу про автокефалію та з інтронізацією предстоятеля.

Протягом зустрічі йшлося про подальші кроки як Церкви, так і суспільства й держави в утвердженні незалежності, гарантуванні прав і свобод людини. Було обговорено шляхи досягнення миру в Україні. Святослав Вакарчук зауважив, що вагому роль в цьому процесі відіграє голос Церкви. Митрополит Епіфаній в свою чергу підкреслив унікальну роль української культури, музики й пісень, які повинні не лише розважати, але і служити добрій справі утвердження серед аудиторії правильних моральних орієнтирів.

Зустріч пройшла в робочому кабінеті митрополита, спілкування проходило у теплій і приємній атмосфері, зазначає сайт ПЦУ.

Митрополит Епіфаній подякував Святославу Вакарчуку за візит, після чого сторони обмінялися подарунками і взаємними словами підтримки.

Теги: