У фінал з усіх вищих навчальних закладів України, зокрема, вийшли команди від Київського університету імені Бориса Грінченка, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна,  Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ.

«Завершився турнір. Студенти Університету Грінченка і Київської семінарії розділили між собою друге місце. Радію за них. Вони молодці», - таким повідомленням у соціальній мережі поділився о. д-р Олег Шепетяк, професор згаданих ВНЗ.

За день до того священик написав: «Дорогі друзі! Ділюся радістю. Сьогодні і завтра проводиться Всеукраїнський філософський турнір, в якому беруть участь команди ВНЗ України. Три команди пройшли до фіналу, який відбудеться завтра, і розділять між собою перше і два другі місця. Серед цих команд мої студенти з Київського університету імені Бориса Грінченка і мої студенти з Київської Трьохсвятительської духовної семінарії. Не знаю, як описати відчуття, коли одна команда моїх студентів боротиметься проти іншої команди моїх студентів у фіналі Всеукраїнського філософського турніру. Також не знаю, яка команда отримає перше місце. Але знаю достеменно, що мої студенти найкращі. І це не просто комплімент, а офіційні результати турніру».

Теги: