Київський слідчий ізолятор став завершальним місцем, яке відвідав вертеп ТУСК «Обнова-Київ» у різдв’яний період. Цьогоріч молодь з колядою відвідала сиротинець у Ніжині, будинок престарілих у Києві, більшість греко-католицьких храмів столиці, а також Прилуцьку колонію для неповнолітніх.

«Так, це було досить не просто, адже нам довелось виступати перед в’язнями, - розповідає учасниця різдв’яної вистави у Київському слідчому ізоляторі Софія Сенюта, - в певний момент я засумнівалась: а чи прийде взагалі хоч хтось із в’язнів подивитися на наш виступ? Але на мій подив глядачів прийшло багатенько і вони захоплено спостерігали за нашим виступом на сцені... Та найприємнішим для нас було побачити щирі посмішки і почути такі теплі слова: «Приїжджайте до нас ще!».

А 14 лютого 2019 року на Тернопільщині з благословення архієпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василя Семенюка, з ініціативи ректора Марійського духовного центру о. Володимира Фірмана і за підтримки голови товариства «Свята Софія» в м. Ґенк (Бельгія) Петра Фірмана в знак вдячності передано благодійну допомогу Теребовлянській центральній районній лікарні.

Неодноразово медичні заклади району брали активну участь у проведенні чисельних паломництв до Зарваниці. Щорічно медичні працівники піклуються про усіх прочан, які приходять до святого місця.

Зі свого боку Церква старається забезпечити  не лише духовне благополуччя  людей, а й дбає і про їхнє фізичне здоров’я. Адміністратор МДЦ Зарваниця о. Ігор Засійбіда супроводив благодійну допомогу до лікарні, а це медичні функціональні ліжка, які призначені для догляду за пацієнтами та забезпечення їхнього комфорту та панорамний рентген-апарат Orthophos 3/3C, який забезпечить кращу діагностику захворювань.  

Принагідно о. Ігор висловив подяку голові Теребовлянської РДА Юрію Ништі та головному лікарю Теребовлянської ЦРЛ Михайлу Никерую за неодноразову допомогу, яку вони надавали при організації паломництв.

Теги: