Першою виставою став «Маленький принц» всесвітньовідомого автора Антуана де Сент-Экзюпері. В сюжеті йшлося, що пілот вимушено зробив посадку в пустелі Сахара і зустрів загадкового хлопчика – Маленького принца з іншої планети. Принц розповів про свої пригоди на Землі, говорив про дивовижну троянду, яку залишив на своїй малій планеті, про своє життя. Маленький принц розповів про те, як це, бути прирученим, і наголосив, що ми завжди відповідаємо за тих, кого приручили. А ще принц сказав, що пильне одне лиш серце — найголовнішого очима не побачиш.

Друга постановка – «Дари волхвів» відомого американського письменника О. Генрі – розповідала про молоде бідне подружжя Джима і Делли. У них не було нічого, крім палкого кохання, розкішного волосся Делли і прекрасного годинники Джима. Вони дуже хотіли подарувати одне одному найкращі подарунки на Різдво, тож віддали ту дорогоцінність, якою володіли. Делла продала своє прекрасне волосся, щоб купити ланцюжок для годинника Джима, а той продав свій годинник, щоб подарувати коханій гребні. Щасливе подружжя відсвяткувало Різдво, пам’ятаючи про жертви один для одного заради кохання.

Останньої виставою стала «Чотири волхви», яка розповіла глядачам про багатого Артабана, який вирішив знайти Дитину, яка народилася в яслах і стане Царем світу і подарувати їй коштовності. Він взяв із собою свого слугу, і вирушив у довгу путь. На шляху йому траплялися різні люди, яким потрібна була допомога, тож добрий Артабанвитратив усі свої кошти. Аж через 30 років він дізнався, що не зможе віддати Царю свої дари, але зрозумів, що він Богу найдорожче, що в нього було – своє добре серце.

Теги: