У ході зустрічі з мером представники УГКЦ оглянули стан будівництва нового корпусу Католицької гімназії, у якому передбачені відповідні великі приміщення їдальні, що уможливлюватиме всім учням повноцінне харчування протягом обідньої перерви; спортивного залу, у якому школярі матимуть необхідний простір для фізичного розвитку;  актової зали, яка є невід’ємною частиною будь-якої школи.

Половина робіт на будівельному майданчику нового корпусу гімназії уже завершена. Весною будівельники розпочнуть внутрішні роботи.

Спілкуючись, архієрей та очільник міста також обговорили можливості подальшої спільної участі в соціальних проектах.

Крім того, протягом двох тижнів працівники будівельного відділу Івано-Франківського архієпархіального управління УГКЦ о. Роман Кузьмінський та о. Іван Горнецький, а також о. Маркіян Букатчук проходять стажування в будівельних структурах Генерального вікаріату архідієцезії Кельн в Німеччині. Впродовж цього часу працівники вдосконалюватимуть свої знання про розвиток та управління будівельними проектами.

Окрім того метою цього стажування є перейняти досвід щодо процесу керівництва будівельними роботами, планування та розвитку проектних пропозицій та концепцій. Окремо важливим фактором для удосконалення власної роботи є закордонний досвід у сфері організації праці та структурного менеджменту.

Попри теоретичну частину, практика передбачає наочне ознайомлення зі зреалізованими будівельними проектами архідієцезії Кельн – католицькими школами, іншими навчальними закладами та об’єктами нерухомості. Серед чисельних заходів цього стажування - зустріч із генеральним вікарієм архідієцезії монсеньйором Маркусом Хофманном, якому представники Івано-Франківської архієпархії подякували за гостинність та допомогу в розвитку Української Греко-Католицької Церкви.

Це стажування вже є третім із досі проведених. Минулого року набиратися нового досвіду до Німеччини їздили працівники сфери нерухомості та мас-медіа. Наступне стажування передбачає практику для працівників Лікувально-Діагностичного Центру Св. Луки.

Теги: