«Світ повинен знати, що те, що український народ протягом поколінь пам’ятає, що герої не вмирають. Вони продовжують жити у пам`яті нації та будуть прикладами для майбутніх героїв», - сказав митрополит Антоній.

Він попросив всіх присутніх пам’ятати про подвиг загиблих на Майдані. На його думку, сам факт того, що Україна досі існує, попри всі випробування і загрози, є дивом. "Як може нація продовжувати існувати і терпіти, коли в її суспільстві не було навіть одного покоління, яке би народилося і прожило без війни або переслідувань? Тільки з Божою волею наша Україна сьогодні існує", - пояснив митрополит.

Після промов митрополита та президента України відбулися молебень та панахида за загиблими на Майдані. По її завершенню митрополит Антоній, митрополит Даніїл, президент Петро Порошенко, посол України у США Валерій Чалий, міністр закордонних справ України Павло Клімкін і постійний представник України при ООН Володимир Єльченко поклали квіти до могили митрополита Мстислава (Скрипника).

Меморіальні заходи в пам'ять про учасників Небесної сотні провели також в Україні представники ПЦУ, УГКЦ, УПЦ (МП) та інших конфесій.

Теги: