Організували змагання Комісія у справах молоді Львівської архієпархії спільно із салезіанами святого Івана Боско УГКЦ. Сприяла у проведенні «Кубку радості» БО «Фундація духовного відродження».

Серед членів журі був голова Центру студентського капеланства курії Львівської архієпархії о. Юрій Остапюк, секретар Патріаршої комісії у справах молоді Орест Гевак, керівник благодійної організації «Фундація духовного відродження» диякон Ігор Колбасюк та інші.

Зустріч розпочали з молитви. У вступному слові до присутніх звернувся єпископ-помічник Львівської архієпархії Володимир Груца. «Дуже багато святих вміли радіти і вміли жартувати. Ми хочемо перейняти в них цю естафету по дорозі до нашої радості. Радіючи, хочемо щось добре на тій землі робити і про це свідчить цей чудовий логотип «Кубка радості», - сказав владика.

Привітав гостей також натхненник події о. Степан Михновський: «Ми хотіли розпочати нарешті цей Кубок для наших молодіжних християнських спільнот. І ми це зробили. Це перший такий кубок, сподіваюся, що не останній. Цю подію хотіли назвати саме Кубком радості. Бо радість – це чеснота святих. Наш логотип показує, що ми всі – священик чи мирянин, маємо радіти і бути в тонусі радості і святості. Бажаю кожному з вас бути радісним».

Теги: