Це вже третій сезон програми «Студії живої парафії», яку організовують  благодійна організація  «Львівська освітня фундація» та благодійний фонд «Карітас Україна» УГКЦ. Така модульна програма реалізується в рамках проекту Карітасу України «Підвищення рівня соціальної відповідальності парафій та їхньої участі в житті громад на місцевому рівні». Цього року провідною думкою зустрічі були слова архієпископа, колишнього предстоятеля УГКЦ Любомира Гузара: «Майбутнє нашого народу не є справою тільки влади, це справа всього народу».

Протягом програми учасники мали змогу попрацювати із фаховими викладачами, які мають великий довід у сфері реалізації соціальних проектів у місцевих громадах. Своїм досвідом поділилися громадські організації та релігійні громади, які успішно розвивають соціальне служіння.

За підсумками навчань десять команд отримають міні-гранти від Львівської освітньої фундації на реалізацію проектів, опрацьованих у рамках навчальної програми. Програма триватиме шість місяців та складатиметься з трьох модулів. Основна мета стратегії – розвиток на рівні парафій, який стане можливий завдяки праці у трьох ключових напрямках: плекання духу жертовності та соціальної відповідальності; розвиток безпосереднього служіння; інституційний та професійний розвиток служіння в місцевій громаді.

Теги: