Д. Вілкінсон - ректор St John's College (Кембридж) і професор кафедри теології і релігії в Даремському університеті (Durham University) у Великій Британії.

Визнаний вчений-астрофізик, доктор богословських наук та автор значної кількості статей і книг на тему відносин науки та християнства, проф. Вілкінсон представить публіці тези про можливість синергії між науковим та релігійним типом мислення. Крім того, він розповість про конструктивний діалог між космологією та теологією як окремими галузями знання.

У 90-х роках Девід Вілкінсон системно досліджував теоретичну астрофізику. Він здобув ступінь доктора філософії в Даремському університеті, вивчаючи формування зірок, хімічної еволюції галактик та вимирання наземних мас.

У тому ж університеті він здобув докторський ступінь у галузі систематичної теології (1999-2004, тема дисертації - майбутнє фізичного Всесвіту). З 2006 року і по даний час є директором Коледжу Сент-Джонс (St John's College) і професором кафедри теології і релігії в Даремському університеті. З 2011-го - почесний професор цього ВНЗ.

Автор профільних статей та книжок: “Єдині у Всесвіті? “Секретні матеріали”, “Чужі” і Бог” (Monarch, 1997); “Бог, час і Стівен Хокінг” (Monarch, 2001); “Читаючи книгу “Буття” після Дарвіна” (Oxford University Press, 2009); “Християнська есхатологія і фізичний Всесвіт” (T&T Clark, 2010); “Наука, релігія та пошук позаземного життя” (Oxford University Press, 2013 та 2017); “Коли я молюсь, що робить Бог” (Monarch, 2015).

Час та місце: 11:00, Центральний корпус НПУ ім. Драгоманова (вул. Пирогова, 9), ауд. № 231. Після лекції передбачений час для запитань та відповідей.

Вхід вільний. Інші деталі відкритої лекції доступні на Facebook-івенті. Контакти для запитів преси та отримання додаткової інформації: 096 951 91 28 (Олексій).

Організатори відкритої лекції - Християнський центр “Реаліс”, кафедра богослов’я та релігієзнавства НПУ імені М. П. Драгоманова та Центр дослідження релігії.

Християнський центр «Реаліс» - міжконфесійна організація, місія якої - будівництво мостів між Церквою та суспільством й сприяння якісному діалогу між ними, а також комунікація світському суспільству християнських цінностей. Додаткова інформація про ХЦ “Реаліс” доступна на офіційному веб-сайті та його сторінках у Facebook та Telegram.

Теги: