Захід організований Конференцією Католицьких Єпископів США (USCCB) та Центром європейської комунікації та культури (ECCC). Тема, над якою роздумують та працюють учасники, — «Управління персоналом», стосунки з пресвітерами, монашеством і мирянами. У вишколі беруть участь представники з Латвії, Польщі, Білорусі, Росії, Словаччини, США, України.

Делегацію від Львівської архієпархії УГКЦ очолює владика Володимир Ґруца в супроводі синкела у справах мирян о. Павла Цвьока, синкела капеланського служіння о. Степана Суса, священиків-капеланів Тараса Михальчука, Андрія Хомишина та Богдана Кулика.

Упродовж чотирьох днів учасники міжнародної конференції слухатимуть доповідачів, які мають чималий управлінський досвід.

Спеціальним гостем вишколу є єпископ єпархії Стойбегвіль, США — владика Джефрі Монфортон, який очолює допомогову Фундацію Конференції американських єпископів для Східної та Центральної Європи.

Поміж щільним розкладом доповідей, дискусій й ділення досвідом присутні особливу увагу уділяють спільній молитві та розважанню над Словом Божим.

Теги: