Центр зводять з благословення архієпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Василя Семенюка та за ініціативи ректора Марійського духовного центру о. м. Володимира Фірмана. Чин освячення здійснив митрополит Василь у присутності голови правління ТОВ «Креатор-Буд», генерального підрядника будівництва Ігоря Гуди, виконавця робіт Володимира Барабаша, духовенства Марійського духовного центру  та паломників.

У багатофункціональному центрі організовуватимуться вишколи для молоді, зокрема для формування молодого лідера, курси для катехитів, реколекції для різних молодіжних організацій, освітян, проводитимуться зустрічі з відомими духовними лідерами.  

Також тут відбуватимуться зустрічі з провідними спеціалістами, які ознайомлюватимуть з новими методами виробництва продукції. Будуть читати лекції з аграрного туризму, сільськогосподарського менеджменту та страхування, відновлювальної енергетики, кооперації. Окремо планується організувати курси для військовослужбовців та учасників бойових дій, що надаватиме їм можливість працевлаштовуватися в сільськогосподарській сфері.

Великою перевагою навчання в майбутньому освітньому центрі буде практичне застосування отриманих знань. Учасники освітнього процесу не лише отримуватимуть нові знання, а й навчатимуться їх практично застосовувати. Мета цього закладу – навчити зацікавлених осіб створювати свої прибуткові проекти. Адже розвиток соціального підприємництва та малого бізнесу допоможе вирішити проблеми економічного розвитку та матеріального забезпечення українців.

Теги: