Під час проповіді в третю неділю Великого посту владика Йосиф відзначив, що кожна людина має свій хрест і треба вміти його нести – з терпеливістю і любов’ю. «Якби наші церковні й національні попередники не були героями, не вміли б нести свого хреста, ми б були іншим народом, іншою країною», – зазначив голова Пасторально-міграційного відділу.

Владика Йосиф також відзначив, що молитва – це діалог, розмова з Богом. І батьки мають навчити дітей цього діалогу. «Чому сьогодні суспільство не вміє молитися, не відчуває потреби? Бо батьки переважно піклуються про годування, виховання, навчання дітей, але дуже мало діалогують. А такий діалог дуже важливий, – підкреслив єпископ. – Сьогодні молимося за Божу благодать, щоб Бог був терпеливий до наших гріхів, до нашого народу і благословив нас як державу, як націю воскресінням у краще завтра, у краще майбутнє».

У літургії взяв участь посол України у ПАР Тарас Кузьмич.

Делегація Пасторально-міграційного відділу УГКЦ прибула до ПАР з метою заснування громади УГКЦ, першої на Африканському континенті. Голова відділу планує відвідати з душпастирським візитом найбільші міста ПАР – Кейптаун, Йоганнесбург і Преторію.

Теги: