Служителі та їхні дружини упродовж шістьох днів мали можливість відновити сили та здоров’я, а також побути в єдності та спілкуванні, духовних роздумах і молитвах. Щодо покращення фізичного здоров’я, то програма передбачала відвідування лікарів, масажного кабінету та різних процедур, а також були запропоновані скандинавська ходьба, сауна, басейн.

29 березня відпочивальників відвідав пастор Василь Басараба та поділився роздумами над Словом Божим. У ході зустрічі з представниками місії «ОМ Україна» було наголошено про важливість співпраці з церквами ЄХБ у служінні мешканцям Донбасу. «Сьогодні в Україні відбувається дійсно щось унікальне, – наголосив Олег Абатуров, голова місії. – Секрет успішного служіння – це діяти там, де працює Бог».

«Ми сподіваємося, що надалі продовжимо спільні проекти з місією “ОМ Україна”, – каже Володимир Іваніцький, координатор гуманітарних проектів ВСЦ ЄХБ. Ми хотіли б розширювати і поглиблювати цю співпрацю, яка допомагає відчувати братерську єдність та зв’язок. А також, усвідомлюючи нашу відповідальність та нинішні виклики, разом робити Божу справу».

Теги: