Предстоятеля під час візиту до ЛНАУ супроводжували митрополит Львівський Макарій, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей. У заході також взяли участь єпископ Сокальський та Жовківський УГКЦ Михайло (Колтун), голова Львівської ОДА Олег Синютка, голова Львівської облради Олександр Ганущин, ректори львівських навчальних закладів.

Після вручення диплому митрополит подякував за виказану честь і наголосив на тому, що 2019-й рік особливий для України і для Православної Церкви.

«Цей рік є особливим і назавжди увійде в історію, як рік Божої милості для нашого українського народу, адже 6 січня цього року ми отримали Патріарший Синодальний Томос про автокефалію Православної Церкви України з рук Патріарха Варфоломія. І кожен нині може переконатися у тому, що ми є Помісною, незалежною автокефальною Православною Церквою України», – зазначив предстоятель.

Своєю чергою ректор університету Володимир Снітинський привітав митрополита з отриманням почесного титулу та наголосив на важливості об’єднання помісної Української Православної Церкви для процесу зміцнення української державності.

Теги: