Протягом 15 років МАР організувала близько 20 релігієзнавчих шкіл, заснувала журнал «Релігієзнавчі нариси», 8-й номер якого наразі готується до друку, видала низку тематичних збірників, організує щорічні молодіжні релігієзнавчі конгреси та інші наукові й просвітницькі заходи. Більшість членів організації починали свою співпрацю з нею в якості студентів та аспірантів, але на сьогодні близько половини з них мають наукові ступені та більшість є відомими дослідниками у своїй галузі.

Голова МАР Руслан Халіков коментує ребрендинг організації наступним чином: «Змінюється не лише статус молодіжної організації, тобто тепер ми не прив’язані до віку. Ми й надалі будемо працювати з молоддю, яка планує присвятити своє життя дослідженню релігії. Але змінюється стратегія нашої роботи, разом із самим життям навколо. Оновлена Майстерня популяризуватиме релігієзнавство в світі глобалізації та новітніх технологій, ми зосередимося на співпраці з іноземними колегами, принесемо здобутки українського релігієзнавства на нові офлайнові та віртуальні майданчики, де раніше були менш присутні, або й лише відкриваємо їх для себе вперше».

Попри нову стратегію, організація планує залишатися відкритою до співпраці з колегами та релігійними організаціями, впроваджувати цінності академічної доброчесності та громадянської активності.

Серед найближчих планів Майстерні Академічного Релігієзнавства — проведення 5-го Конгресу молодих дослідників релігії, перезапуск власних інтернет-ресурсів та інші заходи, присвячені 15-річчю МАР.

Теги: