Робота виконана в форматі класичної 2D-анімації. Першими глядачами «Святкового намиста» стали учні та вчителі катехитичних шкіл Львівської архієпархії УГКЦ. Згодом «Святкове намисто» побачить київська дітвора (у Свято-Михайлівському золотоверхому монастирі ПЦУ), а також діти з інших міст України та Європи.

На презентації виступив заступник голови Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ Назар Дуда. Він заохотив дітей частіше переглядати ці добрі мультики разом зі своїми катехитами, батьками і друзями: «Мультики здатні захопити нас настільки, що під час їх перегляду ми самі несвідомо стаємо учасниками мультиплікаційної пригоди. Разом із героями ми потрапляємо у світ пригод і разом з ними боремося за добро та разом з ними стаємо переможцями. Власне тому перегляд добрих мультиків є дуже важливим для розвитку і виховання дитини. У мультиках, які ми переглядаємо сьогодні, представлені реальні особи і важливі події з реального життя. Цей момент робить їх перегляд особливою пригодою з дуже повчальним змістом».

Присутня на презентації керівник Катехитичного центру Львівської архієпархії УГКЦ Віра Ценглевич запросила працівників катехитичних шкіл використовувати мультиплікаційний збірник під час катехитичних занять, адже популяризація духовних цінностей та духовної спадщини народу через улюблену мову малюків – анімацію, – є надзвичайно ефективною.

Автори проекту запрошують лідерів українських громад, очільників духовних і світських центрів та усіх зацікавлених підтримати акцію популяризації мультиплікаційного серіалу «Святкове намисто».

Теги: