Володимир Коваль розповів про переваги освіти в КПІ ім. Сікорського, зазначивши, зокрема, високий рівень викладання та повагу до релігійних потреб студентів. Так, українські та іноземні студенти-мусульмани можуть щоп’ятниці вільно відвідувати обов’язкову колективну молитву — адміністрація враховує цей момент при плануванні розкладу.

Професор звернувся до ГСВА «Альраід», знаючи, що серед відвідувачів ісламських центрів Асоціації чимало молодих мусульман студентського віку, як українців, так і іноземців, що розглядають свої академічні перспективи. Він запевнив, що саме в НТТУ КПІ студенти-мусульмани не тільки здобудуть якісну освіту, а й не матимуть проблем з адміністрацією через свої релігійні переконання.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (КПІ) вже третій рік поспіль визнано найкращим вишем у національному рейтингу «Топ 200 Україна». КПІ поліпшив свої позиції й у світових рейтингах. Так, у рейтингу найкращих університетів світу «QS World University Rankings» КПІ піднявся з 551–600 місця до 500–550-го. За світовими рейтингами «Uni Rank» та «Transparent Ranking» він також є незаперечним лідером серед університетів України.

У закладі навчають за 42 спеціальностями, мають 134 освітні програмами — загалом близько 6500 дисциплін.

Теги: