"До книги, яку ми сьогодні передаємо вашій бібліотеці, входить 50 історій та малюнків, кожен з яких абсолютно унікальний. З Харківської області було дуже багато учасників та переможців. Ви - найкращі, не тільки переможці, адже в кожного з вас є історія, та неважливо, в цій вона "Книзі Добра", чи в іншій", - зазначив Клімкін.

Діти-учасники проекту, роботи яких увійшли до збірки історій, передали бібліотеці ім. Короленка примірники книги.

Міжнародний соціальний проект "Книга Добра" стартував 8 лютого 2017 року за підтримки міністра Павла Клімкіна, народного депутата письменниці Марії Матіос, представників дипломатичних відомств та міністерств Естонії та Угорщини і з благословення кардинала і архієпископа УГКЦ Любомира Гузара, колишнього глави УГКЦ. Мета проекту — відшукати та поширити унікальні історії про добро в усіх його проявах. Він є продовженням проекту "Діти за мир в усьому світі".

Участь у створенні "Книги Добра" взяли більше 500 тисяч дітей та дорослих. В Україні 350 дітей з сімей учасників АТО, обдаровані хлопці й дівчата, а також переможці трьох етапів міжнародного соціального проекту "Книга Добра" з різних регіонів в період 2018-2019 років відвідали та передали примірники "Книги Добра" до найбільших бібліотек х Ватикану, Туреччини, Литви, Латвії, Естонії, Румунії та України.

Теги: