Філарет розповів гостям з Австрії про процеси, які відбувалися під час об’єднання українського православ’я в єдину помісну Українську Церкву після надання томосу про автокефалію від Вселенського Патріархату. Владика заявив про складнощі у процесі визнання української автокефалії помісними Православними Церквами, які спричинені діями Москви.

"Господь обов’язково допоможе об’єднати в майбутньому все українське Православ’я в Єдину Церкву. Хоча Українська Православна Церква зараз непростий і важливий момент об'єднання, але Господь дасть сил і мудрості для того, щоб об'єднатися всім навколо віри", — цитує Філарета сайт Сerkva.info.

Напередодні у залі засідань Львівсько-Сокальського єпархіального управління ПЦУ відбулася зустріч місцевого митрополита Димитрія з студентами Австрійської дипломатичної академії. Студенти цікавилися релігійною ситуацією в Україні і, зокрема, на Галичині. Владика Димитрій відповів на запитання студентів, майбутніх дипломатів Австрії. Студенти також відвідали Свято-Покровський кафедральний собор ПЦУ м. Львова.

Теги: