Захід було організовано єпископом Павлом за підтримки командування ВМС України та Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Під час спілкування єпископи підкреслили, що головні напрямки спільної роботи церкви та держави залишаються незміннними - це продовження на світовому рівні політичного тиску на Росію як на країну-агресора, організація кваліфікованого юридичного захисту, належного консульського супроводження з боку України українських військових під час перебування їх у полоні та молитва за їх звільнення.

Звертаючись до родин українських військовополонених моряків, митрополит Іоан та архієпископ Климент наголосили, що зараз військовополоненим як ніколи потрібна щира молитва до Господа з проханням якнайшвидшого звільнення їх з полону та моральна підтримка рідних.

Родини моряків просили передати слова подяки за підтримку у питанні визволення рідних з полону главі ПЦУ митрополиту Епіфанію та висловили вдячність організаторам зустрічі.

Відтепер рідні моряків будуть приходити у недільну школу Одеського собору для спілкування разом з капеланами та священиками.

Теги: