13 травня 2019 р. митрополит зустрівся з головою Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Петром Онофрійчуком та директором Керуючої компанії з обслуговування житлового фонду Дніпровського району Сергієм Прогонюком. Глава ПЦУ обговорив з гостями актуальну релігійну та соціальну ситуацію, а також ряд питань, що становлять спільний інтерес. На завершення зустрічі сторони обмінялися пам’ятними подарунками.

Того ж дня митрополит Епіфаній зустрівся з лідером Радикальної партії Олегом Ляшком. Сторони обговорили низку питань, зокрема релігійну ситуацію в Україні. Предстоятель наголосив на важливості утвердження єдиної помісної Православної Церкви. Епіфаній подарував гостеві пам’ятну монету, присвячену події наданню томосу про автокефалію Української Церкви.

Також митрополит Епіфаній зустрівся з послом Канади в Україні Романом Ващуком. Під час зустрічі сторони обговорили низку важливих і актуальних питань українського сьогодення, питання подальшого розвитку взаємовигідної співпраці між народами Канади та України. Предстоятель і посол наголосили на важливості подальшого зміцнення міжцерковних відносин і молитовного єднання ПЦУ з УПЦ Канади (Константинопольського Патріархату).

Теги: