Про перемогу між дев’ятьма іншими книгами було оголошено 12 травня, опісля щорічної літургії в наміренні добродіїв організації у храмі Сан-Сульпіс. Цьогоріч літургію очолив патріарх Йозеф Абсі Мелхітської Греко-Католицької Церкви.

Владика Мішель Опеті, архыєпископ Парижу та ординарій для східних католиків Франції, які не мають свого власного єпископа, вручив нагороду владиці Глібові Лончині, апостольському адміністраторові Паризької Єпархії.

«Справа Сходу» є благодійною організацією Католицької Церкви у Франції, яка протягом більше ста п’ятдесяти років допомагає християнам Сходу, зокрема й Українській Греко-Католицькій Церкві.

Книга «Переслідувані за Правду» – це фотоальбомом-історія про життя підпільної Української Греко-Католицької Церкви. В її основі – праця інституту Історії Церкви Українського католицького університету. Книга є в англійському та французькому перекладах. Французький переклад з’явився в 2018 році з декількома сторінками про історію єпархії св. Володимира Великого. Його виконала Юстина Горецька, дружина о. Святослава Горецького, який опікується українськими громадами в Альзасі та Лотарингії.

Теги: