5 травня молодь протестантської церкви "Голгофа" відвідала дітей гематологічного та хірургічного відділення Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр (Львів). Молодь завітала у кожну палату, де поспілкувалася з дітьми та батьками. Під час спілкування говорили про воскресіння Христа та про цінність і важливість цього свята. Також молодь підготувала для дітей рукоділля, невеличкі святкові подарунки. Разом з тим діти отримали особливий дарунок – власну ілюстровану Дитячу Біблію, яка була надана безкоштовно від Українського Біблійного Товариства.

Подібне свято відбулося 7 травня у київській лікарні "Охматдит" для дітей, які знаходяться на лікуванні у медичному закладі. Волонтери благодійної організації "Гадаса" навідали дітей зі святковою програмою, привезли з собою конкурси, пісні та подарунки, серед яких примірники Біблії. Навіть коли свято закінчилося, ніхто не хотів розходитися.

"Дякуємо, що даруєте нашим дітям посмішки", - дякували батьки, які були присутні на святі. - Дякуємо за особливий та найважливіший подарунок - Біблію!".

А 8 травня у харківській військовій частині 3017 Національної гвардії України відбулась акція зі створення рукописної Біблії. Військовий капелан священик Iгор Табака відзначив, що ця акція - унікальна можливість бійцям переписати Боже Слово.

Виконавчий директор Східного регіонального Біблійного Товариства Володимир Агафонов розповів про унікальність події і стисло ознайомив з діяльністю Біблійного Товариства.

Далеко не всі змогли взяти участь у проекті, але у капличці при військовій частині зараз є усе необхідне для переписування, і найближчі дні усі бажаючі військовослужбовці мають можливість долучитись до створення історичної Біблії.

Теги: